באגי באילת

כשאתם יורדים לאילת, ולא מתכננים להיות במצב של בטן גב רוב היום – באגי באילת הוא כנראה הפתרון שלכם לבילוי מגניב ואיכותי.

אז מה זה בכלל באגי? מדובר ברכבי שטח פתוחים. רכבים אלה מיועדים לנסיעות שטח בזכות גלגלי השטח, המנוע החזק והמתלים הנפרדים. בתחילת הדרך של רכב הבאגי בישראל, הוא נכנס לקטגוריית רישוי הטרקטורים אך עם השנים משרד התחבורה החליט להעבירו לקטגוריית רכב פרטי, ולכן כיום הוא מתאים לנהיגה על ידי בעלי רישיון רכב פרטי. הנסיעה היא בטוחה, וגם אם נתקעתם בחול אין לכם ממה לחשוש, משום שכפי שתנהגו עם הטרקטורון כך תנהגו עם הבאגי – פשוט תרדו מהרכב ותדחפו אותו כמה דחיפות קלות כדי להמשיך בתנועה…

למה אנחנו ממליצים על באגי באילת? ראשית, כי אנחנו מאמינים שחופשה צריכה להיות מאתגרת ומלאה בחוויות אטרקטיביות. הם מתאימים לקבוצות שונות, למשפחות, לזוגות ולכל מי שמחפש חווית שטח מגניבה. שימו לב – ישנם רכבים המתאימים לנסיעת זוגות (תא נהג ותא נוסף לנוסע) ורכבים המתאימים לרביעיות (נהג ושלושה נוסעים).

אנו מזמינים אתכם להתפנק וליהנות אתנו בטיול מיוחד בשטח המדברי והמהמם של אילת. הבאגי יסיע אתכם למקומות המדבריים הקסומים שיש לדרום הארץ להציע, ועל הדרך תוכלו לראות את בעלי החיים והצמחים המיוחדים של האיזור, דוגמת בריכת הפלמינגו המדהימה, הדקלים האותנטיים והציפורים הנדירות.

גל במדבר מבטיחה לכם חוויית באגי מהנה ומאתגרת, במחירים נוחים ובשירות מעולה לאורך כל הדרך! בואו לבקר אותנו עם המון אנרגיות ומצב רוח טוב ותוכלו להתרשם מכל סוגי האטרקציות שאנו מציעים. אנו פועלים כל השנה, שישה ימים בשבוע – כולל חגים!

נגישות