טיולי באגי באילת

כשאתם נופשים באילת, בין החופים והבריכות, המסעדות והקניות – אתם גם זקוקים לפעילות ספורטיבית שתחזיר אתכם הביתה עם סיפורי חוויות מצחיקות ומיוחדות.

טיולי באגי באילת הם אלה שיסגרו לכם את הפינה החווייתית הזו, ואם כבר באגי – אז אצלנו ב"גל במדבר".

מיהו רכב הבאגי ולמה כדאי לכם לנסוע בו? ראשית, נדבר על הבטיחות. רכבי הבאגי נחשבים לבטוחים בעולם רכבי הפנאי בשטח. את תאי הנהג והנוסעים (נוסע אחד או שלושה, תלוי בגודל הרכב) מקיפה שלדה עשויה ברזל אשר יוצרת סוג של כלוב מגן, בדיוק כמו ברכב ספורטיבי. בחלק מדגמי הבאגי לא נדרשת בהכרח חבישת קסדה, אך אנו ממליצים לחבוש אותה בכל מקרה. הישיבה הנמוכה היא חלק מהגורמים המפחיתים את סכנת ההתהפכות בשל מרכז הכובד הנמוך, אך עם זאת היא מחייבת את הנהג להיזהר מפני אבנים גדולות ובולטות בקרקע. אם חלילה נתקעתם בחול, תצליחו להזיז את הרכב ולהחזירו לתנועה על ידי דחיפות קלות.

אז מעבר לכך שזוהי פעילות המבטיחה לכם רמת בטיחות גבוהה, מדובר בחוויה ספורטיבית ומאתגרת, במיוחד למי מכם אשר חובב טיולי שטח המאפשרים גיבוש, כיף ואנרגיות חיוביות. במהלך הטיולים כמובן שתיהנו גם מיופייה המדברי והמרהיב של אילת.

גל במדבר מציעה לכם טיולי באגי באילת ועוד מגוון חוויות ספורטיביות מלאות באדרנלין. אנו פעילים במשך כל ימות השנה ומתאימים את הטיולים לתנאי מזג האוויר. בין אם יצאתם לטיול משפחה, פעילות גיבוש מהעבודה, מסיבת רווקים או כל סיבה אחרת – אנחנו מזמינים אתכם לחוויית שטח בלתי נשכחת!

נגישות