אודות

אודות

חברת גל במדבר נוסדה בשנת 2012 ומיד ביססה את מעמדה כאטרקציה המובילה בתחום טיולי הנהיגה העצמית המדבריים באזור. אנו שמנו לעצמנו כמטרה לדאוג שכל מי שיבלה איתנו, יחזור הביתה כשבאמתחתו חוויה בלתי נשכחת המשלבת נהיגה, אתגר ופאן בנופים המדבריים הייחודיים והמרהיבים המאפיינים את אזור אילת.

כדי שנוכל לעשות זאת, הצטיידנו  במגוון רחב של כלי רכב חדישים המתאימים לנהיגה עצמית החל מנהג בודד (טרקטורון) וכלה ברכבי באגי (RZR) המתאימים ל-6 נוסעים. כל הכלים שלנו מתוחזקים ואמינים ויודעים לקחת אתכם אל פינות החמד אליהן לא ניתן להגיע ברכב רגיל.

צוות המדריכים המקצועי שלנו המורכב מאנשי שטח ותיקים בעלי ניסיון רב בנהיגה והדרכה המכירים את המדבר כמו את כף ידם ילוו אתכם, יסבירו, יענו על כל שאלה, יתבלו את המסעות בסיפורים ומידע מעניין אודות המקומות בהם תבקרו ואפילו יפנקו אתכם בכיבוד קל ושתייה חמה.  🙂

אנו מציעים מגוון רחב של טיולים באורכים שונים החל מחצי שעה וכלה בכמה שעות בהתאם לזמן העומד לרשותכם.
באם אתם זוג או קבוצה מאורגנת גדולה המונה מספר רב של אנשים – אנחנו כאן כדי להגשים לכם את החלום ולהחזיר אתכם הביתה עם חיוך ענק. מחלקת ההפקות המנוסה שלנו מאפשרת לכם לא רק לבחור מתוך היצע הטיולים המוכן שלנו, אלא אף לתכנן לעצמכם את הטיול עליו תמיד חלמתם. חושקים בהצעת נישואין לא שגרתית? יום גיבוש לעובדי החברה או טיול רומנטי לאור ירח? אנחנו כאן כדי להפוך את החלום למציאות! כדי להעצים את החוויה וכמובן כדי שתוכלו להיזכר בה שוב ושוב, תוכלו לשכור מצלמות אקסטרים ואפילו לקבל סרט המתעד את החוויה. רוצים לקחת את העניין לרמה אחרת? אנו מציעים לכם צלם מקצועי שידאג לתעד את החוויה שלכם מזוויות מיוחדות ובלתי שגרתיות.

חברת גל במדבר הנה החברה הגדולה ביותר לטיולי מדבר באילת וככזו היא כמובן בעלת רישיון עסק תקף המגובה בכל האישורים והביטוחים הדרושים כך שאתם יכולים להיות שקטים ורגועים כשאתם מבלים במחיצתנו. אצלנו הבטיחות מעל הכל! כדי לשמור על בטיחותכם וביטחונכם כל משתתף מצויד במסכת אבק, מעיל (כדי שלא תלכלכו חלילה את הבגדים היפים…) וקסדה (בכלי הרכב הרלוונטי).